Dolandırıcılık İddiasıyla Gündemde Olan Kıvanç ve Beril Talu Çifti, Dilan Polat’ın Başına Gelenlerden Korkmuş

Sosyal medyada Var Böyle Tipler kanalıyla ünlenen fenomen Kıvanç Talu ve reklamcı eşi Beril Talu’nun, yaklaşık 100 milyon liralık vurgun yaparak Portekiz’e kaçtığı ediliyordu. Talu çiftinin, Dilan ve Engin Polat’ın başına gelenlerden korkarak planladıkları tarihten daha önce sırra kadem bastıkları ifade edildi.

Fenomen Kıvanç Talu ve reklamcı eşi Beril Talu’nun, evlerinde yardımcı olarak çalışanlar dahil çevresindeki birçok kişiyi dolandırarak Portekiz’e kaçtığı iddia ediliyor.

10Haber’den Müge Dağıstanlı, kaçmadan önce evlerinde büyük bir parti veren Talu çiftiyle ilgili ilginç bir iddia ortaya attı. Dağıstanlı, Talu çifti, dolandırdıkları miktarın 500 milyon lira olmasını istiyordu ancak son günlerde Dilan ve Engin Polat çiftinin başına gelenlerden korktukları için planladıkları tarihten çok daha önce ve daha az bir parayla kaçtığını ifade etti.

Kenan Doğulu ve Beren Saat partide miydi?

İddiaya göre; Kenan Doğulu ve eşi Beren Saat de gecedeydi. Hatta para kaptıranlar listesindelerdi. Dağıstanlı, bu iddiayı Doğulu’ya iletti, şu cevabı aldı:

Ne ben, ne de eşim orada değildik. Ama Kıvanç’la tanışıklığımız var.” 

Meğer partide Kenan Doğulu’nun bir vokalisti şarkı söylemiş… İddia buradan yürümüş. Para kaptırmak da söz konusu değilmiş.

Davete katılan bir oyuncu menajeri de şu detayı aktarıyor: “Eve daha önce de gittim. Son derece şık bir daire, değerli eşyaları vardı. Ama partide o eşyalar yoktu. Ev boşalmış gibiydi. Belki de hepsini önden kaçtıkları yere gönderdiler. Dikkatimi çeken diğer bir nokta da gergin olmalarıydı.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x